Gizlilik ve Kullanım

Sistemin Calışma Şeklinin Anlatımı

Sayın Kulanıcılarımız. Sizlere Sistem Nasıl Calışdıgını Kısaca Anlatacagım Resimli Olarak, Öncelikle Sitemizin Kaydol Kısmından Kaydolmanız Gerekmekde. Kayıt Oldukdan Sonra Sıra Yayıncı Site eklemeye Geldi.

 

Yayıncı Site  Sistemin Kodları Ekliyecegi Sitedir.

 

 

Resimde Gördügünüz Acıdan. Site Adresi Eklemeniz Gerek. Adres Ekleme Şekli Örnek Olarak http://www.siteadı.com Şeklinde olmalı. Site Hangi katagorideyse Seciniz. Hemen Altında Yayıncıl Sitenize Eklenmesi İsediginiz Sayıyı Belirtiniz. 50 Link Cıkışı Önrilmekde.

 

 

Resimde Gösterildigi Gibi Siteniz Eklenmiş Bulunuyor. Yuvarlak içine alındıgı Site Kodu Al tıklıyarak Tablo Acılıcakdır.

 

 

Resimde Görülen Tabloda Php, wordpress, Joomla Secerek Verilen Kodu Alıp Yayıncıl Sitenizin Anasayfa Kısmına Yerleşdirmeniz Gerekmekde. Görülen Kısma Koymanız Rica Olunur. Böylelikle Yayıncıl Site Eklenmiş Bulunuyor. Altaki Resimde Görüldügü Gibi Admin Onayı Beklemekde. Kodu Yerleşdirdiginizde 24 saat içinde Onaylanacak.

 

 

 

Sıra Google Veya Diger Arama Moturlarında Yükselmek istediginiz Siteyi Eklemekde. Altaki Resimde Görüldügü Gibi Site Adı Yani Başlık. Yükselmek istediginiz Kelimeyi Yazınız. Hemen Altında Site Adresi http://www.siteadresi.com Şeklinde ekleyiniz. Katagori Olarak Tüm Katagorilerde Gösterilsin Secmeniz Tavsiye Edilir. Link Eklentisi Secin. Fark etmek eklediginiz eklenti. Pr kac Sitelere Eklenmesini Seciniz. Tavsiye Olan PR 0. Dış Link Sayısı Seciniz. Yayınlıcanız Kadar Belirleyin. Adminlerimiz Bunu Kondrol Ederler Ve Eşitlerler.

Site Ekleme Fastı Bitdikden Sonra Admin Onayı Beklemekde. Altaki Resimde Görüldügü Gibi. Adminlerin Kontrol etmesinden Sonra 24 Saat icinde Onaylanır.

 

 

Üsteki Resimde Görüldügü Gibi Üçken işaretli Olan Linklerin Eklendigi Siteleri Göstermekde. Kare Olarak İşaretli Olan iste Sitenizi Düzeltmeye Yarar. Kırmızı Olan ise Sitenin Silinmesine Yaramakda.

 

Alta Göründügü Gibi Onaylanmış Halidir Sitenizin.

 

 

Altaki Resimde ise Yayıncı Sitenin Admin Onayından Sonraki Görünümüdür.

 

 

 

 

 

Altaki Resimde İşaretli Olan Kısmı Sitenizin Yayınlama Şeklidir.

 

 

 

Evet Arkadaşlar inşallah Anlaşılır  Vede Basit Şekilde Anlatmışımdır. Google Vede Diyer Arama Motorlarında Sitenizi Yükselmesine Ücretsiz Olarak Sizlere Hizmet Vermekdeyiz.

Sitelerini Ekledikden Sonra Kodunu Kaldıran Kişiler Direk Engelenmekde. Bidaha Siteleri Ekleyememektedirler. Emanet Vede Süresi Bitikden Sonra Uzatmıcanız Siteleri Eklememenizde Rica Olunur. Kalıcı Link Herzaman Çok işe Yaramakda.

 

backlink.sendeyiz.com